Poparzeni Zniczem

Piłkarze z Włodzic ulegli Zniczowi Kruszyn 4:7. Gole na Boisku Znicza dla Włodzic zdobywali Oleksiak (dwie), D. Burniak oraz Volpicelli. Porażka skutkuje spadkiem piłkarzy Artura Szewczyka w ligowej tabeli na ósmą pozycję B klasy.

W X kolejce piłkarze z Włodzic rozgromili Trzebień 8-3, bramki zdobywali M. Pawłowicz (dwie), Jacek Oleksiak (dwie), Damian Burniak (dwie), I. Turczynowicz oraz A. Pawłowicz. Mecz we Włodzicach potrzymał dobrą passę KS Włodzic, ponieważ od III kolejki nasz zespół jest nie pokonany na własnym terenie (0-6 z Otokiem w III kol.).

W  najbliższą niedzielę, 2-go listopada o godzinie 11.00 zapraszamy  na kolejny mecz Włodzic, tym razem rywalem będzie LKS Kraśnik Dolny. Mecz odbędzie się na Boisku Wiejskim we Włodzicach.