Trzy punkty z Sobotą!

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował nasz klub.

Tym razem ofiarą padła ekipa ze Soboty. Rywal dobrze nam znany z różnych rozgrywek turniejowych jak i towarzyskich. Podczas ostatniej potyczki padł remis, mecz odbywał się w Kotliskach w ramach turnieju Gminnego. Włodzice od pierwszych minut ruszyły z atakiem co przyniosło efekt już w 10 minucie. Gdyby była lepsza skuteczność naszych piłkarzy to bylibyśmy liderem naszej grupy, a tak ustępujemy ekipie z Gierałtowa, z którą zmierzymy się 23 października w Gierałtowie. Mecz nieszczęśliwie zakończył się dla naszych dwóch zawodników, Artur Szewczyk musiał opuścić boisko już w 37 minucie meczu po faulu na nim i rozciętej głowie oraz w 65 minucie plac gry opuścił Patryk Masalski po skręceniu stawu skokowego. Panowie szybkiego powrotu na boisko!

Następne spotkanie odbędzie się w Mroczkowicach z Kwisą w niedzielę 25 września o godzinie 11. Zapraszamy

Powiązana galeria: